Pracownik Produkcji

Gi Group

  • Będzin, śląskie
  • Stała
  • Pełny etat
  • 21 dni temu
Zadania:
  • sprawdzanie zgodności produktu ze specyfikacją
  • praca przy produkcji chemii budowlanej
  • obsługa maszyn
Wymagania:
  • umiejętności manualne
  • sumienność i dobra organizacja pracy
  • chęci do nauki i zaangażowanie w pracę
  • mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie na umowie o pracę tymczasową
  • pracę w systemie zmianowym
  • możliwość skorzystania z dodatkowego ubezpieczenia na życie i karty Multisport
Gi Group jest jedną z największych agencji pracy i doradztwa personalnego na świecie. Firma zapewnia kompleksowe usługi w zakresie rekrutacji pracowników wszystkich szczebli, stałego i czasowego zatrudnienia oraz outsourcingu.Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

InfoPraca