MAGAZYNIER

Centralna Baza Ofert Pracy

  • Iława, warmińsko-mazurskie
  • Tymczasowa
  • Pełny etat
  • 15 dni temu
Numer oferty: StPr/24/0933
Obowiązki:Przygotowanie zamówień do wysyłki, rozładunek towaru, dostawa zamówień.Wymagania:Wymagania konieczne:Umiejętności i uprawnienia:
  • Prawo jazdy kat. B
Wymagania dodatkowe:Wykształcenie:
  • średnie zawodowe
Pozostałe wymagania:
  • Uprawnienia na wózki widłowe - mile widziane.
Miejsce pracy: Elbląska 9, 14-200 Iława, powiat: iławski, woj: warmińsko-mazurskieRodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbnyWymagane dokumenty: CVSposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcyKliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

InfoPraca