Přípravář/ka staveb | Zlín

Grafton

  • Zlín, Zlínský
  • 40 000 - 50 000 Kč za měsíc
  • Plný úvazek
  • Před 1 měsícem
Nabídka: - 5 týdnů dovolené
- roční odměny
- stravenky
- příjemné pracovní prostředí a kolektiv
- možnost osobního růstu
Popis pozice: Do známé společnosti ve Zlíně hledáme šikovného/ou přípraváře/ku staveb!Dáme šanci i absolventům stavebních oborů!Náplň práce:
- analýza projektové dokumentace (technické záležitosti, ekonomické požadavky na stavbu, materiál apod.)
- oslovení a vyhodnocování subdodavatelů a dodavatelů na daný projekt
- spolupráce se stavebním týmem
- vedení dokumentace o průběhu projektu (objednávky, smlouvy, dodatky, závěrečné zprávy apod.)
- reporting
Požadavky: - SŠ/VŠ vzdělání stavebního směru
- znalost čtení projektové dokumentace
- praxe s přípravou projektů výhodou
- znalost softwaru BUILT Power nebo Kros

Dobraprace