OPERATOR MASZYN

Centralna Baza Ofert Pracy

  • Suwałki, podlaskie
  • Tymczasowa
  • Pełny etat
  • 23 dni temu
Numer oferty: StPr/24/0282
Obowiązki:-obsługa maszyn produkcyjnych
-przygotowywanie maszyn do pracy - przezbrajanie i ustawianie maszyny
-dbałość o poprawne funkcjonowanie maszyn
-dbanie o stan techniczny maszyny oraz czystość na stanowisku pracy
-nadzór nad bieżącą pracą i parametrami urządzenia
-dokumentowanie i kontrolowanie prawidłowości rozliczeń procesu produkcyjnego
-przestrzeganie standardów produkcyjnych i jakościowychFirma oferuje:
-atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i doświadczenia
-przyjazne środowisko pracy, w którym dzielimy się wiedzą oraz doświadczeniem
-stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o prace
-wolne weekendy
-pakiet wdrożeniowy: przeszkolenie, wsparcie organizacyjne i opiekę doświadczonych pracowników
-zapomogi losowe
-zniżka do Calypso Fitness Club
-świadczenia Bożonarodzeniowe
-możliwość skorzystania z dodatkowego ubezpieczenia dla pracownika i jego rodziny.Wymagania:Wymagania konieczne:Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
Pozostałe wymagania:
  • -zmysł techniczny -dbałość o stan techniczny maszyny-rzetelność, samodzielność-chęć nauki i poszerzania swoich umiejętności-gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym-mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
Miejsce pracy: Brylantowa 7, 16-400 Suwałki, powiat: m. Suwałki, woj: podlaskieRodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określonyWymagane dokumenty: Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji w formacie doc lub pdf na adres rekrutacja@padmagroup.eu z dopiskiem OPERATOR MASZYN.Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcyKliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

InfoPraca