Proste prace produkcyjne - bez doświadczenia

Gi Group

  • Zabrze,śląskie
  • 4 300 PLN miesięcznie
  • Tymczasowa
  • Pełny etat
  • 27 dni temu
Szczegóły oferty pracyData : 2024-05-13Dostępność : Pełny etatTyp umowy : Umowa o pracę tymczasowąOferujemy:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową z możliwością przejścia bezpośrednio pod firmę klienta
  • wynagrodzenie podstawowe 4300 zł brutto
  • szansa na uzyskanie premii do 20% wynagrodzenia (po okresie próbnym)
  • możliwość dodatkowo płatnych nadgodzin (okres rozliczeniowy miesięczny)
  • dodatek 20% za pracę na zmianie nocnej
  • pakiet benefitów (m.in. prywatna opieka medyczna, karta sportowa Multisport, ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach)
  • szybką ścieżkę rekrutacji
Zadania:
  • praca przy tworzeniu produktów firmy oraz obsługa maszyn
  • kontrola jakości produkowanych wyrobów
  • dbanie o porządek na stanowisku pracy
Wymagania:
  • gotowość do nauki nowych umiejętności
  • odpowiedzialność i zaangażowanie
  • gotowość do podjęcia pracy w systemie trzyzmianowym
  • chęć podjęcia długoterminowego zatrudnienia
Zapraszamy do kontaktu wszystkie zainteresowane osoby: 665 120 130.Gi Group jest jedną z największych agencji pracy i doradztwa personalnego na świecie. Firma zapewnia kompleksowe usługi w zakresie rekrutacji pracowników wszystkich szczebli, stałego i czasowego zatrudnienia oraz outsourcingu.Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010Branża : Produkcja i konserwacjaSpecjalizacja : Produkcja i konserwacjaRodzaj pracy :Miejsce pracy : - -Id oferty pracy : 14507

Gi Group