MURARZ - ZBROJARZ

Centralna Baza Ofert Pracy

  • Zamość, lubelskie
  • Tymczasowa
  • Pełny etat
  • 22 dni temu
Numer oferty: StPr/24/1209
Obowiązki:Tworzenie murów nośnych, wznoszenie ścian oraz innych
elementów budynku, stawianie ścianek działowych, przygotowywanie zbrojenia, montowanie szkieletów zbrojeniowych.Wymagania:Wymagania konieczne:Umiejętności i uprawnienia:
  • umiejętności w zawodzie murarz
  • podstawowa wiedza ogólnobudowlana
Wykształcenie:
  • podstawowe
Wymagania pożądane:Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
Pozostałe wymagania:
  • Doświadczenie zawodowe mile widziane, chęć do pracy.
Miejsce pracy: Majdan 32, 22-400 Zamość, powiat: m. Zamość, woj: lubelskieRodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbnyWymagane dokumenty: CVSposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcyKliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

InfoPraca