Finanční specialista/Realitní makléř - 60 - 100tis. Kč

Matej Gregor

  • Pardubice, Pardubický
  • 60 000 - 100 000 Kč za měsíc
  • Smlouva
  • Plný úvazek
  • Před 27 dny
O násAktuálně hledáme kolegy a kolegyně na obchodní pozice do nově vznikajících kanceláří v Pardubicích. Pokud Vás zajímá svět financí a realit, rádi komunikujete s lidmi nebo máte obchodního ducha, tak by Vás tato nabídka měla minimálně zajímat.Jsme součástí české nezávislé poradenské společnosti s celorepublikovou působností již od roku 2001. Pomáháme klientům s finančním zdravím a s hledáním nejvýhodnějších nabídek na trhu financí.Proto jsme vytvořili projekt, kde se propojuje svět financí, trading a development.Požadujeme:
  • min. středoškolské vzdělání s maturitou
  • trestní bezúhonnost
  • orientaci na výsledky
  • schopnost pracovat v dynamickém prostředí
  • samostatnost a flexibilitu
  • spolehlivost
  • preciznost a vytrvalost
  • chuť učit se novým věcem
Náplň práce:Vydejte se cestou finančního poradce nebo realitního makléře, po zapracování dáváme možnost tyto dva obory propojit.
  • administrativa
  • servis klientů s cílem jejich maximální spokojenosti
  • práce s novými klienty
  • uzavírání obchodních případů
  • otevírání nových kanceláří
  • budování týmu
Proč právě my?Jiné společnosti dávají výpověď, my rozšiřujeme tým!Poptávka po naší službě významně roste, a proto pomáhejte s námi spravovat klientům jejich finanční zdraví a budovat s nimi majetek.Naše vize je být lídrem v oblasti finančního poradenství a prodeje nemovitostí. Poskytovat vysoké, kvalitní a férové služby, které překonají očekávání našich klientů. Chceme stále držet krok s nejnovějšími trendy a technologiemi.Co Vám můžeme nabídnout:
  • práce na IČO s garantovaným výdělkem již ve zkušební době + odměny z prodeje, kterým se meze nekladou
  • nejmodernější marketingové nástroje
  • nadstandardní provizní ohodnocení, soutěže
  • tvorba vlastního týmu
  • podporu v zaškolení od A do Z
  • výplatu 2x v měsíci
  • odbornou podporu a školení
  • možnost dynamického kariérního růstu a rozvoje
  • výkup nemovitostí
  • developerské projekty
  • cross sell služby
  • flexibilní pracovní dobu
  • individuální přístup
  • firemní akce - teambuildingy, večírky
Praxe u nás není podmínkou, ale výhodou. Veškeré know-how a nástroje poskytneme a je jen na Vás, jak s touhle příležitostí naložíte. Pokud Vás zajímá více a chcete zjistit podrobné informace o naší službě a projektu, zavolejte mi na tel. číslo (níže uvedeno).Těším se na naši budoucí spolupráci.Matěj Gregori07i03i07i086i040i03i00">zobrazit tel. čísloBenefity
  • Práce z domova
  • Studijní volno
  • Finanční bonusy / prémie
  • Kariérní růst
  • Firemní akce
  • Pružná pracovní doba
  • Vzdělávací kurzy
  • Příspěvek na sport
  • Přátelské prostředí
  • Relax zóna

JenPráce