Přípravář vozidel - pomocné servisní práce v autosalonu peugeot

SUDOMA s.r.o.

  • Třebíč, Vysočina
  • Plný úvazek
  • Před 25 dny
Náplň práce:
- drobné opravy automobilů, pneuservis
- pravidelné údržby vozů
- příprava nových a ojetých vozů na prodej - čištění exteriéru a interiéru
- montáže originálních příslušenství a doplňků
- péče o skladové vozy
- správa budovy, provádění drobných údržbových a úklidových prací v areálu společnosti
- práce v autorizovaném servisu Peugeot na vozidlech převážně této značky a nízkého stáří vozůPožadujeme:
- výuční list
- ŘP sk. B, ŘP sk. C výhodou
- praxe v oboru technického zaměření výhodou
- vhodné i pro absolventy bez praxe
- manuální zručnost, pracovní nasazení, zájem o práci
- spolehlivost, samostatnost, flexibilita
Nabízíme:
- nástup možný ihned
- pracovní smlouva na dobu neurčitou
- odpovídající finanční ohodnocení
- perspektivní zaměstnání v příjemném a profesionálním kolektivu
- zázemí silné, prosperující společnosti
- pracovní doba PO - PÁ 7:00 - 15:30 hodin

Práce u nás.cz