pracownik produkcji - praca siedząca w Gliwicach

Randstad

  • Gliwice, śląskie
  • Pełny etat
  • 23 dni temu
Chcesz pracować w systemie stojąco- siedzącym?Nie masz doświadczenia w pracy na produkcji, a chcesz je zdobyć? Super się składa mamy dla Ciebie pracę w której możesz zacząć od zaraz!pracownik produkcji - praca siedząca w Gliwicach Nr ref.: /577/09/2023/PG/jobs.pl Gliwice (śląskie)Oferujemy
  • umowę o pracę tymczasową z pełnym oskładkowaniem
  • pracę siedzącą lub stojącą
  • system trzyzmianowy (6.00-14.00, 14.00-22.00, 22.00-6.00)
  • wynagrodzenie zasadnicze 4300 zł brutto
  • premię produkcyjną w wysokości do 20%
  • premię frekwencyjną 200 zł brutto
  • dofinansowanie do posiłków
  • możliwość rozpoczęcia pracy "od zaraz"
  • szybki proces rekrutacji
  • wsparcie mentora
Zadania
  • obsługa prostych maszyn produkcyjnych
  • wykonywanie manualnych prac na linii produkcyjnej
  • kontrola jakości gotowego produktu
  • pakowanie produktów
Oczekujemy
  • zdolności manualne
  • chęć podjęcia długoterminowego zatrudnienia
Agencja zatrudnienia - nr wpisu 47ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Jobs.pl