Technik měření - bez nočních směn

Grafton

  • Sokolov, Karlovarský
  • 39 000 - 50 000 Kč za měsíc
  • Plný úvazek
  • Před 20 dny
Nabídka: - 13. plat
- Pracovní doba: 1-2 směny, bez nočních
- Příspěvek na dopravu
- Stravenky a příspěvek na stravování
- Firemní stravování
- Dovolená 5 týdnů
- Firemní akce, oslavy, večírky
Popis pozice: Aktuálně hledáme kolegu na pozici TECHNIK MĚŘENÍ.Máte zkušenost s programováním měřicích systému a domluvíte se anglicky či německy? Hledáte zajímavou práci v moderním čistém prostředí bez nočních směn? Pak máme pro Vás zajímavou pracovní příležitost!Náplň práce:
- Programování 2D a 3D měřidel
- Kontrola vyrobených produktů
- Vedení dokumentaci případných neshod
- Provádění rekvalifikačních zkoušek produktů
- Měření pomocí 2D a 3D měřících přístrojů
Požadavky: - SŠ vzdělání technického směru
- Orientace v technické dokumentaci
- Prostorová představivost
- Zkušenost s programováním tříosých systémů
- Pokročilé IT dovednosti
- Znalost AJ nebo NJ na uživatelské úrovni

Dobraprace