Ustawiacz maszyn

Patrol Group

  • Wieluń, łódzkie
  • Pełny etat
  • 22 dni temu
Opis :Patrol Group jest liderem na rodzimym rynku produktów z tworzyw sztucznych, głównie skrzyń narzędziowych. Od blisko 30 lat z sukcesem konkurujemy na rynkach światowych m.in. w Europie, Ameryce oraz Azji.Obecnie do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:
Ustawiacz MaszynMiejsce pracy: WieluńOpis stanowiska:
- wykonywanie bieżących regulacji technologicznych maszyn
- wykonywanie przeglądów zgodnie z harmonogramem
- usuwanie usterek maszyn i innych urządzeń znajdujących się w Wydziale Tworzyw Sztucznych
- systematyczne monitorowanie pracy maszyn, tj.
- wykonywanie usprawnień technicznych stanowisk pracy operatorów wtryskarekWymagania:
- wykształcenie techniczne ( automatyka, mechanika, elektryka)
- mile widziany staż pracy jako mechanik, automatyk, elektromechanik, pracownik utrzymania ruchu i pokrewne techniczne stanowiska, ale jesteśmy otwarci również na osoby bez doświadczenia
- dodatkowym atutem będzie znajomość budowy wtryskarek
- gotowość do pracy na jedną oraz 3 zmiany w zależności od wymogów pracodawcyOferujemy Ci:
- Stabilną praca w oparciu o umowę o pracę;
- Możliwość rozwoju i szkoleń;
- Dobrą atmosferę w pracy w środowisku profesjonalistów;
- Szkolenia zawodowe;
- Darmowe dojazdy do pracyOsoby zainteresowane prosimy o aplikację za pośrednictwem portalu, lub dostarczenie do Działu Personalnego: ul. Fabryczna 10, Wieluń, telefon: 509 211 429

Lento