PROJEKTANT/PROJEKTANTKA - slaboproud/FTV

ELTODO

  • Praha 4
  • Plný úvazek
  • Před 25 dny
NÁPLŇ PRÁCE:
  • zpracování projektové dokumentace na konkrétních projektech dle Vašeho profesního zaměření (telematika/fotovoltaika/slaboproud)
  • spolupráce s projektanty ostatních profesí, manažery realizace a dalšími odborníky ve firmě
  • konzultace s investory, zadavateli, popř. dalšími externími technickými odborníky.
  • vytváření dokumentace v grafickém prostředí AutoCAD
  • využívání i dalších softwarových nástrojů pro výpočty, simulaci apod.
  • vést projekty v oblasti kamerových systémů nebo FTV
  • kontrolovat přidělené projekty z věcného i obsahového hlediska
  • řešit vzniklé situace na stavbě v souvislosti se změnami projektové dokumentace a se změnami na stavbě
POŽADAVKY:
  • vzdělání elektrotechnického směru a oprávnění pro práci v elektro (dříve vyhl. 50)
  • znalost AutoCADu (orientace v projektové dokumentaci)
  • praxe na pozici projektanta
  • orientaci v související legislativě a normách
  • osvědčení o autorizaci ČKAIT – výhodou
  • znalost MS Office (Word, základní funkce v Excelu)
NABÍZÍME:
  • možnost získávání další profesní kvalifikace a certifikátů či odborné kurzy pro udržení kvalifikace a přehledu v oboru
  • možnost parkování soukromé auta na firemním parkovišti / dobrá dostupnost MHD
  • stravenky v hodnotě 150,- Kč
  • 5 týdnů dovolené, 2 dny zdravotní volno
  • pružnou pracovní dobu
  • další benefity: mobilní telefon, zaměstnanecký tarif, firemní akce, příspěvek na Multisport a další benefity skupiny ELTODO

ELTODO