Montážnik – stavebný pracovník

Talent Solutions

  • Hlohovec, Trnavský kraj
  • Trvalý pracovný pomer
  • Plný úväzok
  • Pred 17 dňami
Informácie o pracovnej ponuke Práce na rekonštrukciách kanalizačných a vodovodných sietí. Práca vyžaduje cestovanie - 75 % tvoria zákazky v Západoslovenskom kraji, 2-3 x do roka Maďarsko a Česká republika. V prípade dlhodobejšej zákazky je hradené ubytovanie.Požiadavky na zamestnanca základné vzdelanie stredoškolské bez maturity stredoškolské s maturitouBenefity práce – 13. a 14. plat – 100% príplatok pri práci v sobotu, nedeľu a počas sviatkov – celoročné úrazové poistenie – príspevok do 3.piliera DDS

Talent Solutions

Podobné ponuky

  • Montážnik - stavebný pracovník

    • Hlohovec, Trnavský kraj
    • 7,50 € za hodinu
    + zákonné príplatky ( práca cez víkendy, nočná práca ) + 13. a 14. plat . Výška platu závisí od skúseností kandidáta.+ zákonné príplatky ( práca cez víkendy, nočná práca ) + 13. a …
    • Pred 1 mesiacom
  • Stavebný robotník

    • Hlohovec, Trnavský kraj
    Náplň práce: Stavebný robotník- stavebné a montážne práce pri výstavbe inžinierskych sietí a vodohospodárskych stavieb. Drobné murárske práce spojené s výstavbou. Obsluha malej mec…
    • Pred 2 mesiacmi
  • Montážnik - brány, pergoly, tieniaca technika

    Metalinox - tieniaca technika s.r.o.x

    • Trnava, Trnavský kraj
    • 7,00 € za hodinu
    Metalinox - tieniaca technika s.r.o. Dlhodobá brigáda Včera 18:00 Brigády vyhľadávanie Reagovať na brigádu Reaguj na brigádu a následne ťa bude kontaktovať zamestnávateľ.…
    • Pred 8 dňami