BRIGÁDA - PRODAVAČ / PRODAVAČKA V ŘEZNICTVÍ

Jaroslav Slavik

  • Hořice, Královéhradecký Jičín, Královéhradecký
  • 135,00 Kč za hodinu
  • Trvalý pracovní poměr
  • Plný úvazek
  • Před 2 měsíci
Obsah inzerátu:Jedná se o občasnou výpomoc (hlavně za dovolené, nemoc, před svátky) formou brigády. Požadujeme: " praxe s prodejem podmínkou " příjemné a profesionální vystupování " zodpovědné a samostatné jednání " časovou flexibilitu Nabízíme: " práci v čistém a příjemném prostředí rodinné firmy " zaměstnanecké slevy na maso a uzeninu

Bezpersonálky

Podobné nabídky

  • Prodavač / prodavačka

    Lumir Rejmont

    • Hořice, Královéhradecký
    • 21 300 Kč za měsíc
    Náplň práce Výhody: stravenky Podobné nabídky práce dnes Dvůr Králové nad Labem Petr Matoušek 24000 - 26000 Kč za měsíc před týdnem Dobruška Novák maso - uzeniny s.r.o. …
    • Před 10 dny
  • Prodavač / prodavačka

    Jednota, spotřební družstvo

    • Lázně Bělohrad, Královéhradecký
    • 21 000 - 25 000 Kč za měsíc
    Požadavky: dobré komunikační schopnosti, příjemné vystupování, samostatný a aktivní přístup k řešení úkolů, časová flexibilita náplň práce - doplňování a prodej zboží, úklid Plat…
    • Před 2 měsíci