REFERENT/KA VÝROBY A NÁKUPU

JISTU recruitment

  • Brno, Jihomoravský
  • Plný úvazek
  • Před 14 dny
Náplň práce:
  • administrativa spojená s výrobním procesem společnosti
  • administrativa spojená s nákupem-objednávky surovin pro výrobu a kontrola skladových zásob chemie a papírových obalů + zpracování v systému, údržba kmenových dat, komunikace s centrálou v DE, systémové zpracování měsíčních inventur
  • BOZP - provádění opatření vyplývající ze zákona o bezpečnosti práce ve spolupráci s externí firmou
  • evidence, zajištění servisu míchacích zařízení omítek a barev
  • HR - administrativa spojená s náborem zaměstnanců, tvorba a zadávání inzerátů podle pokynů vedoucího výroby, zajišťování brigádních pracovníků
  • hlášení EKO-KOM-zpracování výkazů podle zaslaných podkladů
  • komunikace a spolupráce s ostatními odděleními a pobočkami firmy
Požadujeme:
  • minimálně SŠ vzdělání s maturitou
  • německý jazyk - aktivně, anglický jazyk výhodou
  • schopnost práce na PC (MS Office-Word, Excel, PP, a další)
  • práce se SAP
  • pečlivost, zodpovědnost, komunikativnost
  • samostatnost a organizační schopnosti
  • časová flexibilita
Nabízíme:
  • zázemí stabilní nadnárodní společnosti
  • finanční ohodnocení odpovídající náročnosti a kvalitě odvedené práce
  • Benefity: příspěvek na stravování, příspěvek na důchodové spoření, zvýhodněný paušál na telefon, firemní akce
  • nástup možný ihned
  • místo výkonu práce v Brně

SuperKariera