Strojní zámečník

Job Camere CZ s.r.o.

  • Opava, Moravskoslezský
  • 36 000 - 40 000 Kč za měsíc
  • Plný úvazek
  • Před 30 dny
Nabídka: • Týden dovolené navíc
  • Dotované závodní stravování
  • Příspěvek na dopravu
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Benefitní program Benefit plus
  • Motivační odměňování
Popis pozice: - Skládá svařence podle výkresové dokumentace
- Připravuje a stěhuje svařence pro svářečePožadavky: • Vyučen v oboru
  • Zkušenosti se stěhováním svařenců dle výkresové dokumentace
  • Základní kurz svařování CO2 (ZK 135 1.1)
  • Paličský průkaz (ZP 311 1.1, nově ZP 81)
  • Praxe v oboru (min. 3 roky)
  • Znalost čtení a orientace v technických výkresech
  • Samostatnost
  • Jeřábnický a vazačský průkaz

Dobraprace