Skladový manipulant Český Krumlov ihned

Uniworks

  • Český Krumlov, Jihočeský
  • 32 000 - 36 000 Kč za měsíc
  • Plný úvazek
  • Před 9 dny
Popis pozice
  • Manipulace se zbožím pomocí manipulační techniky a VZV
  • Nakládka a vykládka kamionů
  • Zásobování výroby potřebným materiálem
  • Pikování
  • Expedice zásilek
Požadavky na uchazeče
  • Zkušenosti s řízením VZV (platné papíry značnou výhodou)
  • Ochota pracovat ve 3směnném provozu
  • Pečlivost, samostatnost a zodpovědnost
  • Praxe ve výrobní společnosti výhodou
Nabídka
  • Stabilní zaměstnání na HPP
  • Zajišťujeme ubytování
  • Motivující nástupní měsíční mzda od 26.000 čistého
  • Bonusy a prémie
  • Částečně dotované závodní stravování
  • Práce od pondělí do pátku

Prace - Brigády