Absolvent pro chemický provoz/údržbu

Manpower

  • Litvínov, Ústecký
  • 41 200 Kč za měsíc
  • Plný úvazek
  • Před 17 dny
Nabídka: Nástupní mzda: 41.200 Kč + měsíční osobní ohodnocení + 13. mzda
Příležitost účastnit se zajímavých projektů
Možnost osobního i profesního růstu
Široký balíček zaměstnaneckých benefitů ( Bonusy ke mzdě, 13. a 14. plat, stravenky, kafeterie, multisport karta, slevy u partnerů, atd. )NABÍRÁME MUŽE I ŽENY
Popis pozice: Nejdříve se pro Vás sestaví adaptační plán, kde uvidíte co Vás čeká
Následně se seznámíte s technologiemi společnosti, hmotovými toky, návaznostmi jednotlivých provozů
Seznámíte se s kolegy výrobních týmů
Po zaučení budete vypracovávat dílčí projekty spojených se stážemi na výrobních provozech
Účastníte se na seminářích k rozvoji motivace a týmové spolupráce, prezentačních a komunikačních dovedností, projektového řízení
Požadavky:Tento program je určen pro absolventy VŠ vzdělání chemického, strojírenského, elektro směru, dále obor životního prostředí a odpadové hospodářství (max. 2 roky po ukončení VŠ)
Pro komunikaci s naším polským vedením a nejen s ním je zapotřebí mít dobrou znalost anglického jazyka slovem i písmem.
Jelikož náš areál je veliký, budete potřebovat řidičský průkaz skupiny B.
Nehledáme žádného individualistu, ale stane se, že na některé úkoly budete sám.
Být komunikativní, nebát se prezentovat a mít organizační schopnosti

Dobraprace