Predajca zmrzliny - základná mzda + provízie v turisticky atraktívnej lokalite

Papilon Invest, s.r.o.x

  • Komárno, Nitrianský kraj
  • 1 200 € za mesiac
  • Plný úväzok
  • Pred 26 dňami
Papilon Invest, s.r.o.Dlhodobá brigádaVčera 18:30Brigády vyhľadávanieReagovať na brigáduReaguj na brigádu a následne ťa bude kontaktovať zamestnávateľ.Náplň práce, informácie o pracovnom mieste: obsluha hostívýdaj zmrzlinykomunikácia so zákazníkmipráca s pokladničným systémomudržiavanie poriadku na prevádzke Ponúkaný plat: Od 750.00 - do 1200.00 EUR/mesiacosobné ohodnotenie + tringeltyTermín nástupu: MájDruh pracovného pomeru: plný úväzokIné výhody: práca v príjemnom prostredístravné lístkybonusy podľa výkonu zamestnancaBrigády:Požiadavky na brigádnikaPožadované vzdelanie:študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školyĎalšie požiadavky na kandidáta:samostatnosťzodpovednosťpríjemné vystupovaniekomunikatívnosťzmysel pre poriadokplatný zdravotný preukazPapilon Invest, s.r.o.xStručná charakteristika spoločnosti: Spolocnost podnika v oblasti gastro sluzieb. Prevadzkuje bary, kaviarne, zmrzlinarne a restauraciu. Spolocnost ma celkom 6 prevadzok po celom Slovensku avsak hlavne na zapadnom a vychodnom Slovensku.

Super Brigady Zones

Podobné ponuky

  • Predajca/- kyňa elektroinštalačného materiálu

    Náplň práce: Predaj elektroinštalačného materiálu, práca v sklade. Pracuje sa na krátky (07:00 -15:00hod.) a dlhý (08:00-17:00hod.) týždeň a v sobotu (08:00 - 12:00hod.) V prípade …
    • Pred 2 mesiacmi