Konsultant ds. zamówień z j. niderlandzkim - praca zdalna

L.M. Group

  • Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • Stała
  • Pełny etat
  • 23 dni temu
Jesteśmy międzynarodową agencją rekrutacyjną powstałą w 1987 roku w Izraelu, a obecną w Polsce od 2014 roku. Specjalizujemy się w rekrutacjach stałych oraz tymczasowych. Nasza siedziba zlokalizowana jest w Poznaniu, ponadto mamy oddziały w Warszawie, Gdańsku oraz we Wrocławiu.
jakuZakres obowiązków:
  • Przetwarzanie zamówień od klientów z obszaru niderlandzkojęzycznego
  • Komunikacja z klientami w języku niderlandzkim w celu potwierdzenia i uzupełnienia zamówień
  • Monitorowanie i śledzenie statusu zamówień oraz rozwiązywanie ewentualnych problemów
  • Współpraca z innymi działami firmy w celu zapewnienia terminowej dostawy produktów
  • Dokładne archiwizowanie dokumentacji związanej z zamówieniami
Wymagania:
  • Bardzo dobra znajomość języka niderlandzkiego i angielskiego (min. B2)
  • Doświadczenie w pracy na stanowisku w obszarze order management lub customer service.
  • Wykształcenie kierunkowe będzie atutem,
  • Dokładność, rzetelność i dobra organizacja pracy
  • Umiejętność pracy w zespole oraz komunikatywność
Oferta:
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Atrakcyjny pakiet benefitów,
  • Twórczą i swobodną atmosferę pracy,
  • Dofinansowanie do kursów językowych oraz merytorycznych.

Jobdesk.pl