PRACOWNIK LADY MIĘSNEJ - LUBLIN Ul. KRĘŻNICKA

Golden Serwis

  • Lublin, lubelskie
  • 28,80 PLN za godzinę
  • Umowa
  • Pełny etat
  • 25 dni temu
Firma GOLDEN SERWIS zajmująca się profesjonalnym wsparciem sprzedaży poszukuje obecnie dla swojego klienta osoby na stanowisko Pracownik lady mięsnej w Lublinie.
  • Ul. Krężnicka
Obowiązki
  • obsługa klienta
  • obsługa kasy fiskalnej i terminala
  • wykładanie towaru
  • zapewnienie porządku na stanowisku pracy
  • kontrola terminów produktów spożywczych
Wymagania
  • pełnoletność
  • orzeczenie sanepidu do celów sanitarno-epidemiologicznych
  • dobra organizacja pracy
  • komunikatywność
OferujemyStawka godzinowa:
  • 28,80 zł brutto=netto/h dla studentów,
  • 27,70 zł brutto/h dla pozostałych (pełny ZUS)
  • umowa zlecenie
  • wynagrodzenie miesięczne
WIĘCEJ INFORMACJI POD NR. TEL. 691 100 180

Jobdesk.pl