Pracownik produkcji

Gi Group

  • Skierniewice, łódzkie
  • Pełny etat
  • 28 dni temu
Oferujemy:
  • umowę o pracę tymczasową na pełen etat
  • atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze+liczne dodatki
  • podwyżkę po okresie próbnym
  • dojazd z kierunku : Lipce przez Słomków, Maków, Dąbrówka
  • pakiet benefitów pozapłacowych ( karta multisport, prywatna opieka medyczna)
  • system szkoleniowy podnoszący kwalifikacje pracownicze
Zadania:
  • obsługa maszyn produkcyjnych
  • bieżąca kontrola jakości
  • przygotowywanie materiałów do produkcji oraz okresowa ich inwentaryzacja
  • realizacja zleceń produkcyjnych
  • dbanie o porządek na stanowisku pracy
Wymagania:
  • chęć i motywacja do pracy
  • dyspozycyjność do pracy w systemie trzyzmianowym oraz 4 brygadowym
  • zdolności manualne i techniczne
  • komunikatywny język polski ( w mowie oraz piśmie)
Gi Group jest jedną z największych agencji pracy i doradztwa personalnego na świecie. Firma zapewnia kompleksowe usługi w zakresie rekrutacji pracowników wszystkich szczebli, stałego i czasowego zatrudnienia oraz outsourcingu.Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

InfoPraca