Obrábač kovov, práca na CNC strojoch

  • Rimavská Sobota, Bánskobystrický kraj
  • Dočasný pracovný pomer
  • Plný úväzok
  • Pred 21 dňami
- Vyhotovovanie dielov na nových CNC horizontálnych vyvŕtavačkách podľa dokumentácie,
- Orientácia v technických podkladoch na vykonávanie obrábacích operácií,
- Jednoduchá údržba prideleného zariadenia,
- kontrola kvality výrobkov, odstránenie zistených nedostatkov,
- práca v dvojzmennej prevádzke,
- obsluha zariadení v systéme HEINDENHAIN a SIEMENS,
- možnosť pracovať aj 12hod. pracovné zmeny
Naša spoločnosť ponúka:
- možnosť stravovania v podnikových priestoroch
- možnosť rekreácie v rekreačnom zariadení Dolná Strehová
- stabilné zamestnanie v spoločnosti s medzinárodnou spoluprácou
- práca na najmodernejších CNC výrobných technológiách (nové stroje)
- možnosť pracovať dlhšie - preplácané nadčasy
- osobný rozvoj a možnosť odborného a kariérneho rastu
- príspevok na životné a pracovné jubileá
- práca v priateľskom kolektíve
- zabezpečený pitný režim na pracovisku
Mzdové podmienky:
- od 900 € /mesiac (brutto), finálna výška mzdy závisí od kvalifikácie a skúseností uchádzača + príplatky v zmysle ZP + kompenzácia za sťažený výkon práce
Možnosť pracovať aj v sobotu za príplatok.Informácie pre uchádzača:Pracovný a mimopracovný pomer: Pracovný pomer na určitú dobuPočet mesiacov: 12Počet hodín za týždeň: 37.5Pracovný čas: 06:00 - 14:00
14:00 - 22:00Zmennosť: dvojzmennáNočná práca: NieSezónna práca: NieZákladná zložka mzdy v eurách (v hrubom): 900 €
mesačneDruh voľnej pracovnej pozície: Voľné pracovné miesto v podnikateľskej sférePonúkané výhody: stravovanieZdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky .Všeobecne požadované znalosti:Požadovaný stupeň vzdelania: Stredné odborné vzdelanie
Úplné stredné odborné vzdelaniePrax: aspoň 6 mesiacovZnalosť slovenského jazyka je nevyhnutná: ÁnoCudzí jazyk: anglický stredná - pokročilá B1 a B2Všeobecné spôsobilosti: komunikácia (jednanie s ľuďmi)
manuálna zručnosť
informačná gramotnosťĎalšie požiadavky: programovanie strojov CNC, študijný odbor: obrábač kovov, vzdelanie v odbore strojárstvo je vítané. Čítanie výkresovej dokumentácie. Skúsenosti s nastavovaním a obsluhou zariadení v systéme HEIDENHAIN a SIEMENS výhodou, nie podmienkou. Technické myslenie a zodpovedný prístup.

Zoznam Kariéra

Podobné ponuky

  • Obrábač kovov - práca na CNC strojoch

    • Rimavská Sobota, Bánskobystrický kraj
    Náplň práce: - Práca na CNC obrábacích strojoch (sústruh, fréza, horizontka), - Vyhotovovanie dielov na nových CNC horizontálnych vyvŕtavačkách podľa dokumentácie, - Orientácia v…
    • Pred 21 dňami
  • Obrábač kovov - sústružník

    • Rimavská Sobota, Bánskobystrický kraj
    Druh voľnej pracovnej pozície: Voľné pracovné miesto v podnikateľskej sfére Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky . Všeobecne požadované znalosti: Požadovaný stupeň v…
    • Pred 19 dňami