KANCELEJAS VADĪTĀJS /PĀRVALDNIEKS /DIREKTORS

Smiltenes novada pasvaldiba

  • Smiltene
  • Pastāvīgs
  • Pilna laika
  • 14 days ago
  • Ērtā pieteikšanās
Darba apraksts:Smiltenes novada pašvaldībaizsludina konkursu uzKANCELEJAS UN PERSONĀLA NODAĻASVADĪTĀJA amatuGalvenie amata pienākumi:
  • organizēt Kancelejas un personāla nodaļas darbu, nodrošinot nodaļas kompetencē esošo funkciju izpildi (pašvaldības dokumentu pārvaldība, dokumentu arhivēšana, personāla vadība);
  • administrēt domes un komiteju sēdes;
  • sagatavot izejošās korespondences, noteikumu, nolikumu, rīkojumu, lēmumu u.c. normatīvo dokumentu projektus pēc nepieciešamības;
  • nodrošināt domes izdoto saistošo noteikumu stāšanos spēkā,
  • nodrošināt nepieciešamo cenu aptauju veikšanu;
  • sagatavot budžeta projektu, nepieciešamās atskaites un pārskatus.
Prasības pretendentiem (-ēm):
  • augstākā akadēmiskā vai otrā līmeņa profesionālā augstākā izglītība tiesību zinātnē vai sociālo zinātņu jomā;
  • darba pieredze līdzvērtīgas jomas amatā pēdējo 3 gadu laikā;
  • izpratne un zināšanas par pašvaldības darbību reglamentējošajiem normatīviem aktiem un to piemērošanu;
  • teicamas komunikācijas un sadarbības prasmes;
  • teicamas datorprasmes, pieredze darbā ar DVS Namejs un ZZ Dats elektroniskajām sistēmām var tikt uzskatīta par priekšrocību;
  • spēja patstāvīgi plānot un organizēt savu un komandas darbu, iniciatīva, augsta atbildības sajūta, stresa noturība un tolerance.
Mēs piedāvājam:
  • pilnas slodzes interesantu, dinamisku un atbildīgu darbu uz nenoteiktu laiku, labus darba apstākļus;
  • stabilu atalgojumu sākot no 1499 EUR pirms nodokļu nomaksas pārbaudes laikā, pēc tā - 1666 EUR, sociālās garantijas un veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika un citus labumus atbilstoši darba rezultātam un normatīvajos aktos noteiktajam;
  • profesionālās pilnveidošanās iespējas.
Dzīvesgaitas aprakstu (Curriculum Vitae) ar norādēm par rekomendācijām, izglītību apliecinošu dokumentu kopijas, kā arī citus dokumentus, kurus pretendents uzskata par nepieciešamu pievienot, kas raksturo viņa kvalifikāciju vakantajam amatam, gaidīsim līdz 2024.gada 2.jūnijam uz e-pasta adresi: personals@smiltenesnovads.lv Tel. informācijai 64707584.Pamatojoties uz Vispārīgo datu aizsardzības regulu (Eiropas Parlamenta un Padomes regula (ES) 2016/679) Smiltenes novada pašvaldība informē, ka:
  • Jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu tikai personāla atlases norisi;
  • Iepriekš minētās Jūsu personas datu apstrādes pārzinis ir Smiltenes novada pašvaldība, reģ. Nr. 90009067337, kontaktinformācija: Dārza iela 3, Smiltene, Smiltenes novads, LV-4729.

Nodarbinātības valsts aģentūra