Senior rendszerszervező / Business analyst

Piller

  • Budapest XIII. ker
  • Teljes munkaidő
  • 16 napja
  • Elemzői, tervezői feladatok ellátása
  • Kapcsolattartás az üzleti, szakmai területekkel
  • Fejlesztési igények felmérése, rendszerezése
  • Rendszertervek, fejlesztési dokumentációk elkészítése
  • További rendszerszervezők, fejlesztők tevékenységének koordinálása
  • Tesztelési tervek elkészítése, szükség szerint a tesztelés koordinálása
  • A már működő rendszerek hibajavításában történő részvétel
  • A már megvalósult projektek követésében való aktív közreműködés
  • Rendszerszervezői területen szerzett minimum 5 éves tapasztalat
  • Jó szervezőkészség, kapcsolatteremtő készség, tárgyalókészség
  • Magas szintű írásbeli és szóbeli kommunikációs készség
  • Pontosság, precizitás, megbízhatóság, teherbírás
  • Felelősségteljes, önálló munkavégzésre való alkalmasság
  • Kreatív, megoldáskereső személyiség
  • Szakirányú felsőfokú végzettség
  • Folyamatos fejlődési lehetőség
  • Színvonalas/változatos szakmai feladatok
  • Izgalmas projektek
  • Versenyképes bérezés es juttatások
  • Barátságos munkakörnyezet
  • Határozatlan idejű munkaszerződés, teljes munkaidő

Profession