Járműszerelő

MÁV

  • Hatvan, Heves
  • Teljes munkaidő
  • 15 napja
Miért válassz minket? Több mint 150 éves múltra visszatekintő vasutas közösség tagja lehetsz. Kedves és támogató munkatársaid lesznek, így nem lesz gondod a beilleszkedéssel!Új munkatársunk feladatai lesznek
  • vasúti járművek járműszerkezetének javítása, karbantartása, szükség szerint hibafeltárása
  • szakmai végzettségnek megfelelő munkák elvégzése a vasúti járműveken
Amire a munkakör betöltéséhez szükség van
  • középfokú állami iskolai végzettség (pl. közúti vagy vasúti járműszerelő, mezőgazdasági gépszerelő vagy általános gépipari/fémipari végzettség)
  • orvosi alkalmasság
Előnyként értékeljük
  • érettségi
  • hasonló területen szerzett tapasztalat, gyakorlat
Amit ajánlunk
  • stabil háttérrel rendelkező nagyvállalatnál hosszútávú munkalehetőség
  • teljes munkaidő, határozatlan idejű munkaszerződés megbízható havi jövedelemmel
  • béren kívüli juttatások
  • ingyenes vasúti utazási igazolvány Magyarország egész területére - 1 év munkaviszony után további utazási kedvezmény számos nemzetközi vasútvonalon is
  • vasúti utazási igazolvány a családtagok részére is
  • munkavállalóknak kedvezményes országbérlet vásárlási lehetőség
Munkavégzés helyeHatvanMunkaidőTeljes munkaidőFoglalkoztatás formájaHatározatlan idejűBővebb felvilágosítást adMajor Krisztina +36 (30) 700 5712Jelentkezés határideje2024. 06. 15.Vállalati bemutatkozóA MÁV-START Zrt. integrált vasúti szolgáltatást végző vállalat. Tevékenységi körébe tartozik a vasúti személyszállítás biztosítása, a vasúti vontatójármű üzemeltetés és vontatás, valamint a vasúti vontató és vontatott járművek javítása, karbantartása. Célunk, hogy folyamatosan bővülő szolgáltatásaink színvonalát emeljük, így teremtve értéket utasainknak, dolgozóinknak és tulajdonosainknak.

MÁV