Kuchár/ka hotela SOREA MÁJ

  • Liptovský Mikuláš, Žilinský kraj
  • Dočasný pracovný pomer
  • Plný úväzok
  • Pred 14 dňami
  • dodržiava technologický postup výroby, zodpovedá za akosť, dodržiavanie mier, váh a noriem, zdravotnú nezávadnosť a chutnosť pripravovaných jedál, úpravu na tanieri,
  • zodpovedá za dodržiavanie predpisov HACCP a ich uplatňovanie v praxi
Informácie pre uchádzača:Pracovný a mimopracovný pomer: Pracovný pomer na určitú dobuPočet mesiacov: 12Pracovný čas: 06:00 - 14:00
16:00 - 21:00Zmennosť: delené zmenyNočná práca: NieSezónna práca: NiePracovné miesto vhodné pre: AbsolventaZákladná zložka mzdy v eurách (v hrubom): 942 €
mesačneDruh voľnej pracovnej pozície: Voľné pracovné miesto v podnikateľskej sférePonúkané výhody: Ubytovanie Benefity v rámci hotelovej siete SOREA a kolektívnej zmluvy SOREA.Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky .Všeobecne požadované znalosti:Požadovaný stupeň vzdelania: Stredné odborné vzdelanie - kuchár, čašník; kuchárka, servírka - príprava jedálPrax: aspoň 1 rokZnalosť slovenského jazyka je nevyhnutná: ÁnoVšeobecné spôsobilosti: komunikácia (jednanie s ľuďmi)
manuálna zručnosť
matematická gramotnosť
organizovanie a plánovanie práce
samostatnosť
tímová práca
tvorivosť (kreativita)Osobnostné predpoklady: iniciatívnosť
komunikatívnosť
ochota pomáhať (zmysel pre spolupatričnosť)
spoľahlivosťĎalšie požiadavky: Bližšie informácie k spracovaniu osobných údajov: https://www.sorea.sk/informacie-pre-zakaznikov/zasady-ochrany-osobnych-udajov/

Zoznam Kariéra

Podobné ponuky

  • Kuchár/ka

    • Liptovský Mikuláš, Žilinský kraj
    Náplň práce: Príprava jedál teplej a studenej kuchyne podľa pokynov a štandardov prípravy jedál. Starostlivosť o čistotu v kuchyni a dodržiavanie hygienických noriem. Hmotná zodpo…
    • Pred 19 dňami
  • Kuchár/ka v hoteli SOREA ĎUMBIER

    • Liptovský Mikuláš, Žilinský kraj
    Druh voľnej pracovnej pozície: Voľné pracovné miesto v podnikateľskej sfére Ponúkané výhody: Ubytovanie Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky . Všeobecne požadované z…
    • Pred 25 dňami