Kuchár/ka

  • Liptovský Mikuláš, Žilinský kraj
  • Dočasný pracovný pomer
  • Plný úväzok
  • Pred 22 dňami
Náplň práce: Príprava jedál teplej a studenej kuchyne podľa pokynov a štandardov prípravy jedál. Starostlivosť o čistotu v kuchyni a dodržiavanie hygienických noriem.
Hmotná zodpovednosť za zverený inventár.Informácie pre uchádzača:Pracovný a mimopracovný pomer: Pracovný pomer na neurčitý časNočná práca: NieSezónna práca: NieZákladná zložka mzdy v eurách (v hrubom): 1 300 €
mesačneDruh voľnej pracovnej pozície: Voľné pracovné miesto v podnikateľskej sférePonúkané výhody: Ubytovanie
- fér prístup
- finálna mzda závisí od pracovných skúseností na danej pozícii + príplatky za prácu cez víkendy a v štátne sviatky podľa Zákonníka práce + mesačné odmeny do výšky 150€ (závislé od dosiahnutých výsledkov). Priemerná výška hrubej mzdy, ktorú si u nás môžete zarobiť, vrátane nadčasov, príplatkov za víkendy a sviatky a odmien, ktoré závisia od šikovnosti, ochoty učiť sa a napredovať: 1500 - 2900 €.
- práca v mladom kolektíve v príjemnej veselej atmosfére, priateľské prostredie, kde môžete stretnúť zaujímavých ľudí
- flexibilné odmeňovanie, na základe osobného prístupu k práci, - stravovanie zdarma, využívanie služieb hotelového wellness centra zdarma aj pre rodinných príslušníkov.Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky .Všeobecne požadované znalosti:Požadovaný stupeň vzdelania: Stredné odborné vzdelaniePrax: aspoň 1 rokZnalosť slovenského jazyka je nevyhnutná: ÁnoĎalšie požiadavkyUvítame aj šikovných absolventov odboru kuchár, ktorých naozaj baví variť a majú záujem učiť sa, posunúť sa ďalej.

Zoznam Kariéra