Machine Learning Engineer

Human Priority

  • Budapest
  • Állandó
  • Teljes munkaidő
  • 27 napja
Elvárt képességek azure databricks mlops machine learning ops Machine Learning dbt azure devops AngolBevezetőA TestIT egy magyar kézben lévő, budapesti és 2022 szeptembere óta új pécsi irodával is rendelkező IT szolgáltató. Vállalati szintű tesztelési módszertanok kialakításában, automatizációban és projektmenedzsmentben már számos referenciával büszkélkedhetnek a hazai telco, banki, biztosítói és energetikai szektorban. Legfiatalabb üzletáguk adat közeli, AI és ML fejlesztésekre fókuszál, így ezt a terület is gőzerővel növekszik mind a csapattagok, mind a projektek tekintetében.Jelenleg Machine Learning Engineer pozícióba keresik kollégájukat hosszútávra egyik nívós nemzetközi partnerükhöz.Ebben a pozícióban heti 1 alkalommal az ügyfelük budapesti irodájába és preferáltan 1 alkalommal a TestIT irodájába be kellene járnod, de ez utóbbit rugalmasan kezelik.Feladatok
  • Machine learning modellek optimális futtatásának biztosítása (DBT pipeline-ok fejlesztése)
  • Machine Learning modellek fejlesztésének támogatása (feature engineering, ad-hoc adatbázis lekérdezése
Elvárások
  • Minimum 2 éves tapasztalat machine learning modellek fejlesztésében / élesítésében
  • Minimum 2 éves tapasztalat Machine learning modellek fejlesztéséhez szükséges adathalmazok fejlesztésében
  • Minimum 2 éves tapasztalat feature engineering területén
  • Szóban és írásban magabiztos angol nyelvtudás
  • Nagyvállalati környezetben való munkavégzés
  • Technológiai stack: Databricks, Azure ML, Python, SQL
Amit ajánlunk
  • Informatikai és gyakorlati képzések, személyre szabott karriertervezés
  • Tudásmegosztó környezet
  • Fiatal, összetartó, dinamikus csapat
  • Nyelvoktatás
  • Alapbéren felül cafeteria és magánegészségügyi szolgáltatás
  • Képzési lehetőségek akár certifikáció szerzéssel

Human Priority

Hasonló állások

  • Senior Deep Learning Engineer

    Karrier Hungária

    • Budapest
    Feladatok: Computer Vision rendszer tervezése, fejlesztése Deep Learning pipeline infrastruktúra fejlesztése és feladatok automatizálása Új Deep Learning módszerek felkutatása …
    • 2 hónapja
    • Gyors jelentkezés
  • Senior Deep Learning Engineer

    Karrier Hungária

    • Budapest
    Partnerünk telematika területén a leginnovatívabb magyar vállalat. Számtalan izgalmas hazai és nemzetközi projekten dolgoznak, amelyekhez most új munkatársat keresnek. Feladatok:…
    • 1 hónapja
    • Gyors jelentkezés