REFERENT/ INSPEKTOR/SPECJALISTA W DZIALE SPRAW PRACOWNICZYCH I ORGANIZACJI

Centralna Baza Ofert Pracy

  • Opole, opolskie
  • Tymczasowa
  • Pełny etat
  • 21 dni temu
Numer oferty: StPr/24/0913
Obowiązki:Obsługa kadrowo-płacowa pracowników Szpitala, praca w godz.7:30-15:05Wymagania:Wymagania konieczne:Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat), ekonomiczne
Pozostałe wymagania:
  • Doświadczenie zawodowe w pracy w komórce kadr lub płac-minimum 2 lata w ostatnich 5 latach Dopuszcza się przyjęcie oferty nie spełniającej wymagań dotyczących wykształcenia wyższego o ile kandydat posiada minimum 3 lata w ostatnich 5 latach doświadczenia w pracy w komórce kadr i płac.Umiejętności, oczekiwania: 1.Znajomość przepisów z zakresu prawa pracy, ubezpieczeń społecznych i podatków od osób fizycznych2.Znajomość oprogramowania biurowego (Microsoft Office, Open Office)3.Umiejętność pracy w zespole, kreatywność4.Mile widziane doświadczenie w podmiocie leczniczym5.Podnoszenie kwalifikacji zawodowych poprzez samokształcenie oraz udział w szkoleniach finansowych przez pracodawcę.
Miejsce pracy: Augustyna Kośnego 53, 45-372 Opole, powiat: m. Opole, woj: opolskieRodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbnyWymagane dokumenty: CV, Wymagane dokumenty proszę składać na mail Szpitala :rekrutacja@szpital.opole.pl lub osobiście u Kierownika Działu Spraw Pracowniczych i Organizacji (budynek Administracji pokój nr 5).Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcyKliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

InfoPraca