IT Analytik, super projekty, které můžete sám navrhnout (60 - 100.000 Kč)

Jobs Contact Consulting

  • Hlavní město Praha
  • 60 000 - 100 000 Kč za měsíc
  • Plný úvazek
  • Před 13 dny
Nabídka: * 25 dnů dovolené + sick days + free days
  • Flexibilní pracovní doba
  • Home Office
  • Benefity formou Cafeterie s volbou jejich čerpání dle vlastních preferencí
  • Stravenky, MultiSport karta, penzijní/životní pojištění, jazykové kurzy
  • Relax zóna
  • Mobilní telefon a notebook i pro soukromé účely
  • Pravidelné vzdělávání (interní i externí kurzy vedené odborníky)
  • Zkušené kolegy, kteří jsou špičkovými profesionály ve svém oboru
Popis pozice: Chcete rozvíjet svoji vášeň pro IT analýzy v srdci Prahy? Připojte se k menší rodinné firmě a staňte se jedním z klíčových lidí v týmu. Hledáme někoho s analytickým cítěním, zkušenostmi a aktivním přístupem k práci. Budete totiž moci přijít s vlastním originálním nápadem na projekt a získat tím podíl na zisku. Možná hledáme právě Vás! Ozvěte se.
  • Jádrem Vaší práce bude příprava návrhů SW řešení na základě konzultací se zákazníkem ve formě analytické dokumentace
  • UML modelování, tvorba diagramů, use casů, práce s Enterprise Architect
  • Ověřovat vámi navržené funkce v souladu se specifikací
  • Řešit s vývojáři různé situace
  • Tvorba uživatelské dokumentace pro vámi navržené funkce a postupy.
Požadavky: * Praxe na pozici IT analytika
  • Zkušenosti s nástroji UML, Enterprise Architect, JIRA, Confluence
  • Orientace v pojmech jako Requirement, Feature, Usecase, Data model
  • Znalost a praktické použití SQL databází, tvorba dotazů a skriptů
  • Schopnost samostatně komunikovat se zákazníkem

Dobraprace