Pokladní informačních pokladen - funpark/aquapark

CENTRUM BABYLON, a.s.

  • Liberec, Liberecký
  • 28 000 - 30 000 Kč za měsíc
  • Plný úvazek
  • Před 14 dny
POŽADUJEME:
- ÚSO/SŠ
- Základní komunikace NJ/AJ
- Znalost práce na PC
- Příjemné vystupování, spolehlivost, samostatnost, odpovědnost
NÁPLŇ PRÁCE:
- Péče o klienty, komunikace a poskytování aktuálních informací
- Práce na pokladně Funparku (Aquaparku) - prodej a kontrola vstupů/ výstupů prostřednictvím čipového systému (hodinky s čipem)
- Drobný prodej upomínkových předmětů
- Úschova cenností zákazníků
NABÍZÍME:
- Hlavní pracovní poměr - krátký/dlouhý týden
- Nástup: IHNED nebo dohodou
- Zázemí společnosti s tradicí - 20 let
- Příjemný kolektiv a nové pracovní prostředí
- Zaměstnanecké benefity - stravování na pracovišti, vstupy do zábavního centra, posilovny apod.
- Mzdové podmínky: cca Kč 28.000,00 - 30.000,00
Uchazeči se mohou hlásit na e-mail - kariera@centrumbabylon.cz

Práce u nás.cz