Číšníci a servírky

  • Pozlovice, Zlínský
  • Plný úvazek
  • Před 11 dny
Lázeňské hotely MIRAMARE přijmou do svého týmu
ČÍŠNÍKY A SERVÍRKY pro provoz v Lázeňském hotelu NIVAMARE Pozlovice.
PRACOVNÍ NÁPLŇ:
  • nabídka, servis pokrmů a nápojů
  • dodržování zásad stolování, hygienických předpisů
  • součinnost a spolupráce s hotelovou kuchyní a ostatními úseky hotelu
  • udržování čistoty a pořádku na pracovišti
POŽADUJEME
  • vzdělání nebo praxi v oboru, příp. ochotu se zaučit
  • flexibilitu a ochotu pracovat ve směnném provozu vč. víkendů a svátků
  • přirozený projev, preciznost a smysl pro detail
  • trestní bezúhonnost a zdravotní způsobilost
NABÍZÍME
  • příjemné pracovní prostředí v české rodinné firmě
  • motivující finanční ohodnocení (základ ní plat + příplatky + bonusy)
  • roční odměnu
  • samostatnou práci a možnost seberealizace
  • zaměstnanecké slevy a zvýhodněné rekreace v rámci ROYAL SPA
  • možnost zajištění ubytování a zaměstnaneckého stravování
  • příspěvek na dopravu

Práce u nás.cz