Key account managera pro německý trh

JobStart

  • Mladá Boleslav, Středočeský
  • 50 000 - 100 000 Kč za měsíc
  • Plný úvazek
  • Před 14 dny
Nabídka:
Popis pozice:
Požadavky: Pro našeho významného klienta, kterým je výrobní společnost hledáme šikovného KEY ACCOUNT MANAGERA pro německý trh.PRACOVNÍ NÁPLŇ
  • získávání nových zákazníků
  • péče o stávající zákazníky
  • budování vztahů se zákazníky
  • organizování schůzek se zákazníky
  • plánování cest k zákazníkům do Německa
  • příprava nabídek pro zákazníky
  • péče a řízení svěřených projektů
  • úzká spolupráce s výrobou, když se řeší vývoj produktů na zakázku
  • sledování konkurence
  • příprava reportů pro vedení společnosti
POŽADUJEME
  • vzdělání technického směru (energetika, elektrotechnika, silnoproud)
  • obchodního ducha
  • vyjednávací schopnosti
  • technické myšlení
  • NJ na obchodní úrovni
  • komunikativní AJ výhodou
  • ochotu cestovat po svěřeném regionu (svěřeným regionem je Německo)
  • týmového ducha
  • reprezentativní vystupování
NABÍZÍME
  • spolupráci se stabilní společností
  • motivující příjem + odměny
  • možnost HO
  • 25 dnů dovolené
  • služební automobil i k soukromým účelům
  • region Německo
  • ubytování v Německu je plně hrazeno zaměstnavatelem
  • jazykové kurzy
  • smlouvu na dobu neurčitou
  • kancelář a výroba ve Středočeském kraji
V případě zájmu nám zašlete prosím Vaše CV. Obratem se s Vámi spojíme a budeme Vás informovat o dalším průběhu výběrového řízení.

Dobraprace