Pomocná síla / pokojská

Jaroslav Starka

  • Lhota, Zlínský Příbram, Středočeský
  • 22 000 Kč za měsíc
  • Trvalý pracovní poměr
  • Plný úvazek
  • Před 22 dny
Obsah inzerátu:Pozice: Pomocná síla / pokojská Kontakt: Hurtigová Petra, tel.: 777 882 051, e-mail: ave.hurtigova@volny.cz První kontakt e-mailem nebo telefonicky po-pá od 8:00 - 12:00 hod. Náplň práce: úklid hotelových pokojů (pomoc pokojským), směny na umývárce v kuchyni, úklid Možnost plánování šichet dle vlastních potřeb a možností zvýhodněné stravování, malý kolektiv Nástup od 1.7.2024. Mzda: 20 000,- až 22 000,-Kč Místo výkonu práce: Jaroslav Starka- hotel Belvedere, Legionářů č.p. 400, Příbram VII

Bezpersonálky

Podobné nabídky

  • Pomocná síla do stánku s občerstvením

    Fajn práce

    • Lhota, Zlínský
    • 160,00 Kč za hodinu
    Nabídka: Popis pozice: Požadavky: Přijmeme pomocnou sílu do stánku s občerstvením k Jezeru Lhota u Staré Boleslavy. Směny 10 - 12 hodin (dle domluvy). Mzda 160 Kč / hod. + bo…
    • Před 14 dny
  • Pomocná síla do stánku s občerstvením

    Fajn práce

    • Lhota, Zlínský
    • 160,00 Kč za hodinu
    Požadavky Přijmeme pomocnou sílu do stánku s občerstvením k Jezeru Lhota u Staré Boleslavy. Směny 10 - 12 hodin (dle domluvy). Mzda 160 Kč / hod. + bonusy dle tržeb Název f…
    • Před 14 dny
  • Pomocná síla do kuchyně

    Cestovní kancelář Star Line

    • Lhota, Zlínský
    • 20 000 - 28 000 Kč za měsíc
    Náplň práce Náplň práce: myje bílé a černé nádobí - obsluha myčky, provádí hrubou přípravu zeleniny, pečuje o pitný režim, má na starosti úklid kuchyně, připravuje svačiny atd. V…
    • Před 2 dny