Alkalmazástámogató

Rossmann

  • Soran, Irbil Magyarország
  • Teljes munkaidő
  • 1 hónapja
Milyen feladatokra számíthatsz?
  • A vállalaton belül használt alkalmazások, szoftverek technikai támogatása, telepítése, konfigurálása
  • Az alkalmazásokkal kapcsolatos problémák elhárítása és megoldása, valamint időben történő támogatás biztosítása
  • A vállalat üzleti alkalmazásainak magasabb szintű felhasználói támogatása, fejlesztési folyamataiban való aktív részvétel
  • Üzleti területekkel, a beszállítókkal, fejlesztőkkel történő kapcsolattartás és együttműködés
  • Az alkalmazásokhoz tartozó üzleti folyamatok feltérképezése, dokumentálása
  • Dokumentációk, felhasználói útmutatók és képzési anyagok kidolgozása, karbantartása, valamint oktatások, tréningek megtartása
  • Üzleti alkalmazások tesztelése automata vagy fél-automata módon
  • Az alkalmazásokhoz kapcsolódó feladatok Ticketing rendszerben történő kezelése
Mit várunk Tőled?
  • ERP (vagy egyéb komplex) rendszerek támogatásában szerzett tapasztalatot
  • Ticketing rendszerek (pl.: TopDesk, Jira, Confluence, TFS) használatának ismeretét
  • SQL lekérdező nyelv aktív ismeretét
  • Aktív angol nyelvtudást szóban és írásban
  • Felsőfokú szakirányú végzettséget
  • Jó kommunikációs és probléma megoldó készséget
Előnyt jelent:
  • EDI, API és web technológiák ismerete
  • Automata tesztelésben (pl.: Selenium, Robot Framework) szerzett tapasztalat
  • Apache Kafka és vagy RabbitMQ tapasztalat
  • Logisztikai szoftverek ismerete és / vagy tapasztalat logisztikai területen
  • Tapasztalat kereskedelmi informatikai területen
  • IT fejlesztési projektekben való korábbi részvétel
Mit kínálunk Neked?
  • Céges autót, laptopot, mobiltelefont -korlátlan magánhasználatra is-
  • Rugalmasságot - A betanulásod után akár heti 3 nap home office lehetőséged lesz.
  • Felelősségteljes feladatkört, szakmai önállóságot - Munkád során a társosztályokkal együttműködsz, egyeztetsz, megvalósítasz, és munkáddal valódi értéket teremtesz a szervezet számára.
  • Kultúrált, fiatalos munkakörnyezetet
  • A figyelmünket és nyitottságunkat - Mi Rád vagyunk kíváncsiak!
  • A gondoskodásunkat - Bármilyen élethelyzetben számíthatsz a Rossmannra! (baba születése, hosszabb betegség, krízishelyzetek stb.)
  • 10% dolgozói kedvezményt a Rossmann üzletekben
  • Azonnali Rossmann+ arany VIP tagságot
  • Céges rendezvényeket, tréning és szakmai továbbképzési lehetőségeket
  • Rendszeres céges ajándékokat - Jól felszerelt étkezőinkben finom kávét és gyümölcsöt
Béren kívüli juttatásainkSzociális hálóMulti-pay kifizetés: nettó 7500 Ft/hóDolgozói kedvezmény: 10%Sajátmárkás ajándékAjándék a jubilálóknakPlusz szabadság a jubilálóknakAzonnali Rossmann+ Arany VIP tagság13. havi fizetésKávéEgészségnapIrodai masszázsGyümölcsVállalati dolgozói csomagSzakmai továbbképzések/nyelvtanulásInformatikaAzért jó nálunk IT területen dolgozni, mert a cég biztosít minden olyan eszközt, oktatást és lehetőséget, amik a kollégákat szakmailag előre tudja vinni. Mindig vannak kihívások és izgalmas feladatok. A munkánkban szeretjük még azt is, hogy napi szinten együttműködünk a társosztályokkal és ha kell segítséget tudunk nyújtani nekik. Munkatársaink számára a munka végezéshez a legmodernebb eszközök állnak rendelkezésre. Annak ellenére, hogy sok párhuzamosan futó projektben dolgozunk mindent határidőre figyelünk.

Rossmann