Provozní zámečníci, údržbáři

Nas svet, prispevkova organizace

  • Pržno, Moravskoslezský
  • Plný úvazek
  • Před 23 dny
C04 z:2/4/2024
Náplň práce:
- řízení, domovnické práce včetně odborných řemeslných prací při opravách a údržbě objektu a technického vybavení, např. údržbářské práce, truhlářské práce a zámečnické práce.
Požadujeme :
- předložení výpisu z RT
- zdravotní předpoklady pro výkon dané činnosti
- spolehlivost a zodpovědnost.
- fyzickou zdatnost, manuální zručnost, samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost
- očkování proti žloutence typu B.
Nabízíme:
- pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení s nástupem ihned
- roční odměny
- po zapracování osobní příplatek, pololetní odměny
- 25 dní dovolené, obědy za zvýhodněnou cenu 25,-Kč, příspěvek na penzijní spoření a další
- stabilní práci se zaručeným platem.
Výběrové řízení bude probíhat ve dvou kolech: 1. kolo - příjem struk. Životopisů na e-mail: p.zigova@nassvetprzno.cz
2. kolo - osobní pohovor se zájemci vybranými na základě zaslaných životopisů. Zájemce do 2. kola budeme sami kontaktovat, tzn. pokud se Vám neozveme s pozvánkou do 2. kola výběrového řízení, znamená to, že jste nebyli do 2. kola vybráni.

Práce u nás.cz