Pracownik linii produkcyjnej

Manpower

  • Tychy, śląskie
  • Tymczasowa
  • Pełny etat
  • 3 dni temu
Zadania:
  • Prace związane z montażem dachów do samochodów typu cabriolet
  • Wsparcie produkcji
  • Kontrola jakości
Wymagania:
  • Zdolności manualne
  • Dyspozycyjność do pracy w systemie 3 zmian
  • Dokładność oraz sumienność
Oferta:
  • Umowa o pracę na pełny etat
  • Wynagrodzenie zasadnicze w wysokości 4800 zł brutto
  • Rozbudowany system premiowy (premia frekwencyjna, jakościowa)
  • Dodatek wakacyjny, świąteczny
  • Bogaty pakiet benefitów ManpowerGroup: dostęp do karty MultiSport, prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenia grupowego, platformy MyBenefit oraz programu rabatowego ManpowerGroup Premium ze zniżkami na produkty i usługi wielu firm, sklepów, obiektów sportowych, teatrów i restauracji
Oferta dotyczy pracy tymczasowej.Manpower (Agencja zatrudnienia nr 412) to globalna firma o ponad 70-letnim doświadczeniu, działająca w 82 krajach. Na polskim rynku jesteśmy od 2001 roku i obecnie posiadamy prawie 35 oddziałów w całym kraju. Naszym celem jest otwieranie przed kandydatami nowych możliwości, pomoc w znalezieniu pracy odpowiadającej ich kwalifikacjom i doświadczeniu. Skontaktuj się z nami - to nic nie kosztuje, możesz za to zyskać profesjonalne doradztwo i wymarzoną pracę!

Manpower