Hledáme kontrolory kvality DAČICE, určeno pro osoby s ID

Blixcon s.r.o.

  • Dačice, Jihočeský
  • Trvalý pracovní poměr
  • Plný úvazek
  • Před 1 měsícem
Popis pracovní nabídky Jsme BLIXCON! Mladá, stále se rozvíjející společnost, která se specializuje na poskytování kontrolních a třídících služeb především v automobilovém průmyslu.V současné chvíli hledáme nové kolegy, kteří mají ID (mají přiznán invalidní důchod) do našeho týmu kontrolorů kvality v Dačicích (12 minut autem, 20 minut vlakem z Telče).Pokud jste pozorní, pracovití a spolehliví, rádi vás u nás přivítáme. Vaše úkoly budou zahrnovat kontrolu a zlepšování kvality výrobků v souladu s našimi vysokými standardy.Požadujeme Pozornost k detailům
Pracovitost a spolehlivost
Ochota pracovat ve směnném provozu (2směnný provoz - ranní/odpolední směny)
Zájem o kontrolu kvality a zlepšování procesů
Schopnost pracovat v týmuNabízíme Mzda ve výši 140 Kč/hodina
Možnost nástupu ihned na HPP
Práci v moderním prostředí
Možnost profesního růstu a rozvojeVhodné pro OZP, důchodce.Jiná sdělení Pokud jste připraveni přijmout novou výzvu a splnit naše požadavky, neváhejte a zašlete nám svůj životopis ještě dnes!Těšíme se na vaši odpověď a na setkání s vámi!Uchazeč souhlasí se zpracováním svých osobních údajů v rozsahu uvedeném v životopise. Za předpokladu, že ve výběrovém řízení neuspěje, zaměstnavatel bude evidovat osobní údaje uchazeče pouze v rozsahu: jméno, příjmení a datum narození z důvodu nekontaktování v dalších výběrových řízení, a to po dobu 3 let.Máte zájem o nabídku Hledáme kontrolory kvality DAČICE, určeno pro osoby s ID?Vaše odpověď přijde správné osobě:
Blixcon Sro z Blixcon s.r.o.

Easypráce

Podobné nabídky

  • Inženýr kvality (AJ/NJ)

    Nový start

    • Dačice, Jihočeský
    Popis pracovní nabídky CO BUDETE DĚLAT? Vyhodnocovat zákaznickou a dodavatelskou kvalitu Mít na starost 8D reporty a jejich zpracování Evidovat reklamace Podílet se na analýze …
    • Před 1 měsícem
  • Technik kvality

    Nový start

    • Dačice, Jihočeský
    Popis pracovní nabídky CO BUDETE DĚLAT? Provádět vstupní, mezioperační a výstupní kontrolu Mít na starost výrobkové audity Tvořit a zavádět nápravná a preventivní opatření Číst…
    • Před 1 měsícem
  • KONTROLOR KVALITY

    Gaudlitz Precision s.r.o.

    • Dačice, Jihočeský
    Pracovní náplň: · Provádění vstupní, mezioperační a výstupní kontroly · Provádění výrobkových auditů a ostatních definovaných kontrol · Podílení se na sestavování plánu kontrol…
    • Před 23 hodinami