KONSTRUKTÉR/KA

ZF Stankov s.r.o.

  • Domažlice, Plzeňský Staňkov, Plzeňský
  • 70 000 Kč za měsíc
  • Trvalý pracovní poměr
  • Plný úvazek
  • Před 1 měsícem
Obsah inzerátu:Co budete dělat: - pečovat o sériové výrobky - technickou kontrolu žádostí o změny a kontrolu změn (výkresů, kusovníků) sériových dílů, sestav a výrobků - technickou kontrolu a schvalování žádostí o konstrukční odchylky - další vývoj sériových výrobků na základě požadavků zákazníků - podporu prodeje, nákupu, výroby v tématech konstrukce - spolupracovat / podporovat při projektech stěhování (přesunu výroby dílů) - interní a externí odsouhlasení konstrukčních změn - tvořit a spravovat kusovníky - tvořit a spravovat výkresy - jako osoba zodpovídající za konstrukci produktu spolupracovat na všech projektech týkajících se relevantních změn - spolupracovat na provádění technických kalkulací - prezentovat pracovní výsledky Požadavky: - minimálně středoškolské vzdělání technického směru - aktivní znalost angličtiny / znalost německého jazyka vítána - praxe v oboru konstrukce - znalost CAD (CATIA V5/ CREO) - ochota cestovat - znalost nástrojů kvality - FMEA, Nabízíme: dotované stravování, příspěvek na dopravu, půlroční prémie, roční věrnostní odměny, příspěvek na penzijní připojištění. pracovní poměr na dobu určitou E-mailový nebo telefonický (8,00 - 14,00 hod.) kontakt.

Bezpersonálky

Podobné nabídky

  • Konstruktér palet

    stauner palet s.r.o.

    • Mrákov, Plzeňský
    PROFIL UCHAZEČE: *SŠ/VŠ vzdělání strojního zaměření, praxe, *znalost kreslení v Catia V5, Solidworks, *komunikativní znalost NJ nebo AJ výhodou, *spolehlivost a samostatnost, f…
    • Před 1 měsícem
  • Konstruktér/ka

    ZF Stankov s.r.o.

    • Staňkov, Plzeňský
    Co budete dělat: - pečovat o sériové výrobky - technickou kontrolu žádostí o změny a kontrolu změn (výkresů, kusovníků) sériových dílů, sestav a výrobků - technickou kontrolu a …
    • Před 2 měsíci