Technik výroby (m/ž), Týn nad Vltavou, benefity

Hofmann Personal

  • Týn nad Vltavou, Jihočeský
  • 40 000 - 50 000 Kč za měsíc
  • Plný úvazek
  • Před 2 měsíci
  • Snadno podejte žádost
Popis pozice
  • Řešení technických problémů na montáži automatizační techniky a jejich komunikace se zákazníkem
  • Zlepšování aktuálních procesů (KVP)
  • Zakládání a udržování kmenových dat v SAP
  • Sledování časových plánů realizace projektu, plnění termínů projektů
  • Komunikace se zákazníkem popř. dodavateli (NJ či AJ)
Požadavky
  • Komunikativní znalost německého nebo anglického jazyka
  • Znalost práce v SAPu nebo v podobném systému výhodou
  • Znalost MS Office
  • Technické a analytické myšlení, samostatnost, organizační schopnosti, flexibilitu, proaktivní přístup, týmového ducha
  • Zkušenosti z oblasti automotive či praxe ve strojírenství výhodou
Nabídka
  • Odpovídající finanční ohodnocení
  • Firemní benefity
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na dopravu