Konyhai kisegítő

Miskolc Holding

  • Miskolc, Borsod-Abaúj-Zemplén
  • Alkalmi
  • Teljes munkaidő
  • 27 napja
Szeretnél Miskolcon dolgozni a miskolciakért?Fontosnak tartod, hogy stabil hátterű vállalatnál dolgozz?Szezonális álláslehetőség a Miskolci Fürdők Kft. -nél!
Most itt az alkalom, Konyhai kisegítő pozícióban lehetsz a Miskolc Csoport tagja!Téged keresünk, amennyiben igazak Rád az alábbi állítások:
  • Befejezett általános iskolai tanulmányaid vannak
  • Szeretsz sürögni-forogni a konyhában
  • Igényes vagy önmagadra és a munkádra is
  • Jól bánsz a konyhai eszközökkel
  • Nyitott vagy a nyári szezonra szóló határozott idejű szerződés vállalására
Milyen feladatok várnak Rád?
  • A főszakács és szakács által kijelölt nyersanyagok megtisztítása, feldarabolása, főzéshez való elkészítése, segítségnyújtás a főzésben és sütésben
  • Tányérok, edények, ételmaradékok összegyűjtése
  • Tálcák begyűjtése, fertőtlenítése
  • Fekete és fehér mosogatás
  • Szemetesek kiürítése
  • Munkafelületek, falak, csempék, gépek berendezések tisztítása
Előnyben részesülsz:
  • Vendéglátóipari középfokú végzettséggel rendelkezel
  • Dolgoztál már hasonló területen, legalább 1 évet
Ajánlatunk:
  • 2024.08.31-ig tartó határozott idejű szerződés
  • Szakmai fejlődési lehetőség, változatos feladatok
  • Felelősségteljes munkakör
Dolgozz Miskolcon, dolgozz Miskolcért!Munkavégzés helye:Miskolci Fürdők Kft. telephelyeiA jelentkezéseket fényképes szakmai önéletrajz csatolásával, a pályázni kívánt munkakör megjelölésével a jelentkezem gombra kattintva várjuk.

Miskolc Holding

Hasonló állások

  • Konyhai segítő

    WHC

    • Miskolc, Borsod-Abaúj-Zemplén
    Konyhai kisegítő Feladatok Alapanyagok előkészítése (zöldség, húsfeldolgozás) Szakács keze alá dolgozása Takarítás és mosogatás Elvárások 8 általános Konyhai tapaszta…
    • 1 hónapja
  • Gyorséttermi diákmunka - KFC - Miskolc, Pesti út

    Mads Work

    • Miskolc, Borsod-Abaúj-Zemplén
    Gyorséttermi diákmunka - KFC - Miskolc, Pesti út Leírás: Diákmunka: 18 év feletti, aktív vagy passzív, nappali tagozatos diákok jelentkezését várjuk éttermi kisegítésre. Feladat:…
    • 12 napja