Obsluha ohraňovacího lisu-2 směny

Advantage Consulting

  • Zlín, Zlínský
  • Trvalý pracovní poměr
  • Plný úvazek
  • Před 26 dny
Nabídka: Máte vzdělání strojírenského oboru a hledáte pracovní uplatnění? Zvládáte perfektně čtení technických výkresů a umíte podle nich pracovat? Nevadí Vám pracovat ve 2 směnném provozu?Pošlete mi Váš životopis k posouzení!Hledá se nová posila na pozici:OBSLUHA OHRAŇOVACÍHO LISU-2 SMĚNY
  • Velmi zajímavé mzdové ohodnocení
  • Kvartální bonusy
  • Příspěvek na dopravu
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na penzijní pojištění
  • Slevy při nákupech spotřebního zboží
  • Zvýhodněný mobilní tarif
  • Sick day
  • Jazykové kurzy
  • Firemní akce
  • Místo výkonu práce: do 15 km od Luhačovic
Popis pozice: * Obsluha ohraňovacího lisu
  • Práce s technickou dokumentací
  • Práce ve 2 směnném provozu (ranní, odpolední)
Požadavky: * Vzdělání strojírenského oboru VÝHODOU
  • Orientace ve čtení technického výkresu
  • Manuální zručnost a samostatnost

Dobraprace

Podobné nabídky

  • OBSLUHA OHRAŇOVACÍHO LISU-2 SMĚNY

    Advantage Consulting

    • Zlín, Zlínský
    OBSLUHA OHRAŇOVACÍHO LISU-2 SMĚNY mzdové ohodnocení Máte vzdělání strojírenského oboru a hledáte pracovní uplatnění? Zvládáte perfektně čtení technických výkresů a umíte podle …
    • Před 27 dny
    • Snadno podejte žádost
  • Operátor ohraňovacího lisu (OD 27 000 Kč)

    Advantage Consulting

    • Zlín, Zlínský
    • 27 000 Kč za měsíc
    Nabídka: Máte již zkušenosti s obsluhou ohraňovacího lisu? Jste ochotný pracovat na 2 směny? ANO? Pak nám zašlete svůj Životopis! Nástupní mzda dle praxe Kvartální bonusy Přís…
    • Před 14 dny
  • Seřizovač a obsluna NC ohraňovacího lisu

    KOMA MODULAR s.r.o.

    • Vizovice, Zlínský
    O nás KOMA MODULAR je silná, stabilní společnost. Spolehlivost, kvalita, férovost a dobré vztahy jsou vlastnostmi, pro které si nás zákazníci cení a díky kterým se k nám vždy rád…
    • Před 25 dny