Specjalista / Specjalistka ds. inwestycji

SIM Opolskie Poludnie

  • Prudnik, opolskie
  • Pełny etat
  • 18 dni temu
Specjalista / Specjalistka ds. inwestycjiMiejsce pracy: PrudnikZadania:
  • Nadzór nad realizowaną dokumentacją projektową oraz procesem budowlanym.
  • Pomoc przy tworzeniu dokumentacji przetargowej oraz przygotowywanie zapytań ofertowych.
  • Przygotowywanie raportów z realizacji inwestycji.
  • Komunikacja telefoniczna i mailowa z urzędami, projektantami oraz pozostałymi stronami procesu budowlanego.
  • Weryfikacja i rozliczanie kontraktów budowlanych.
  • Nadzór nad procesami administracyjnymi związanymi z realizacją Inwestycji.
  • Przygotowywanie harmonogramów oraz planów inwestycyjnych.
Wymagania:
  • Umiejętność organizacji pracy.
  • Znajomość obsługi komputera i pakietu MS Office.
  • Skrupulatność i odpowiedzialność.
  • Doświadczenie minimum rok na podobnym stanowisku - reszty Cię nauczymy :)
  • Umiejętność pracy w zespole.
  • Mile widziane uprawnienia budowlane lub projektowe - nie jest to warunek konieczny.
  • Prawo jazdy kat. B.
  • Umiejętność logicznego myślenia.
  • Minimum średnie wykształcenie (mile widziane techniczne).
Oferujemy:
  • Adekwatne wynagrodzenie i niezbędne narzędzia pracy,
  • Możliwości rozwoju zawodowego (szkolenia wewnętrzne oraz zewnętrzne),
  • Bardzo dobrą atmosferę pracy.
  • Stabilna forma zatrudnienia.
  • Wsparcie ze strony współpracowników.
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji.ObserwujWłącz job alert? Co oznacza „Aplikuj szybko”?„Aplikuj szybko” oznacza, że jednym kliknięciem zaaplikujesz na ogłoszenie. Pracodawca otrzyma CV użyte przez Ciebie przy wcześniejszym aplikowaniu lub ostatni dodany przez Ciebie plik w Moje CV. Aby skorzystać z funkcji “Aplikuj szybko” musisz być zalogowany. DrukujPoznajSIM Opolskie Południe1ObserwujWłącz job alert? Co oznacza „Aplikuj szybko”?„Aplikuj szybko” oznacza, że jednym kliknięciem zaaplikujesz na ogłoszenie. Pracodawca otrzyma CV użyte przez Ciebie przy wcześniejszym aplikowaniu lub ostatni dodany przez Ciebie plik w Moje CV. Aby skorzystać z funkcji “Aplikuj szybko” musisz być zalogowany.

Praca.pl