Strojní zámečník + možnost ubytování

Markmont, s.r.o.

  • Krnov, Moravskoslezský
  • 240,00 Kč za hodinu
  • Trvalý pracovní poměr
  • Plný úvazek
  • Před 16 dny
Náplň práce:Pomocné monzážní a zámečnické práce. Jednoduché svařování metodou CO2.Co od Vás očekáváme:Schopnost pracovat ve ztíženém pracovním prostředíDobrý zdravotní stavCo Vám můžeme nabídnout:
  • smlouvu na HPP
  • dlouhodobou spolupráci ve stabilním podniku
  • možnost ubytování
  • možnost čerpání záloh
  • nástup možný IHNED
  • až 240Kč/h

JenPráce

Podobné nabídky

  • Strojní zámečník až 240 Kč / hod, ubytování zajištěno

    Markmont s.r.o

    • Krnov, Moravskoslezský
    • 240,00 Kč za hodinu
    Nabídka: NABÍZÍME Smlouvu na HPP Dlouhodobou spolupráci ve stabilním podniku Možnost záloh Možnost ubytování Možnost přesčasových hodin Pouze ranní směna od po-pá Místo vý…
    • Před 1 měsícem
  • Elektromechanik + možnost ubytování

    Markmont, s.r.o.

    • Krnov, Moravskoslezský
    Co od Vás očekáváme: Do strojní výroby v Krnově hledáme šikovné elektromechaniky na HPP. Náplň práce: Příprava a rozvod kabeláže, drobné opravy, práce dle výkresové dokumenta…
    • Před 16 dny
  • Svářeč, možnost ubytování

    Markmont s.r.o, Ostrava/Plzen

    • Krnov, Moravskoslezský
    Požadavky - vyučení ve strojním oboru - uchazeč musí mít jakýkoliv průkaz svářeče klidně i zk. 135 - znalost výkresové dokumentace Náplň práce svařuje se motodou CO2 Nabí…
    • Před 24 dny