SPRZEDAWCA W SALONIE MEBLOWYM

Centralna Baza Ofert Pracy

  • Rzeszów, podkarpackie
  • Tymczasowa
  • Pełny etat
  • 23 dni temu
Numer oferty: StPr/24/2046
Obowiązki:Zapewnienie najwyższego poziomu standardu obsługi klienta, realizacja sprzedaży, utrzymywanie standardu ekspozycji, przyjmowanie i koordynowanie procesu indywidualnych zamówień mebli oraz terminów ich realizacji. Znajomość obsługi urzadzen biurowych w tym komputera, drukarki, skaneru, obsługa mediów społecznościowych.Wymagania:Wymagania dodatkowe:Wykształcenie:
  • podstawowe
Pozostałe wymagania:
  • Doświadczenie w branży meblowej i w handlu, wysoka kultura osobista, umiejętność organizacji pracy własnej, kreatywność i samodzielność, bardzo dobre umiejętności komunikacyjne, obsługa mediów społecznościowych.
Miejsce pracy: TADEUSZA REJTANA 49/7, 35-326 Rzeszów, powiat: m. Rzeszów, woj: podkarpackieRodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbnyStaż pracy: lata: 1Wymagane dokumenty: CV - Kontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcyKliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

InfoPraca