Lider zespołu obliczeń wytrzymałościowych

Bergman Engineering

  • podkarpackie
  • Pełny etat
  • 21 dni temu
Oferta
  • Praca w międzynarodowej firmie z branży lotniczej
  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie obejmujące system premiowy
  • Szeroki pakiet benefitów obejmujący opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie, kartę sportową, dodatki świąteczne, programy emerytalne, nagrody jubileuszowe
  • Dofinansowanie szkoleń branżowych i kursów językowych
  • Elastyczne godziny pracy (rozpoczęcie między 07:00 a 9:00)
  • Możliwość pracy w trybie hybrydowym
Obowiązki
  • Zarządzanie 5-osobowym zespołem prowadzącym analizy wytrzymałościowe, strukturalne oraz CFD dla komponentów oraz zespołów przekładni lotniczych
  • Aktywny udział w realizowanych zadaniach technicznych
  • Analiza wymagań dla komponentów, zespołów silnika
  • Rozwój oraz walidacja modeli strukturalnych i funkcjonalnych
  • Przeprowadzanie kompleksowych symulacji systemów przekładni
  • Dobór narzędzi oraz metod symulacyjnych dla wybranych problemów
  • Ewaluacja oraz interpretacja wyników analiz
  • Zatwierdzanie prac związanych z oceną niezgodności elementów i definiowanie rozwiązań mających je wyeliminować
  • Współpraca interdyscyplinarna w ramach prowadzonych projektów rozwojowych
Wymagania
  • Wyższe wykształcenie techniczne (mechanika i budowa maszyn, silniki lotnicze lub podobne)
  • Wieloletnie doświadczenie w sporządzaniu analiz mechanicznych lub przepływowych
  • Doświadczenie w koordynacji zespołu / zespołów projektowych (zdobyte również w formie nieformalnej/zastępstwa)
  • Znajomość oprogramowania CAE i CAD (np. Ansys, Catia, NX, inne)
  • Solidna wiedza z zakresu mechaniki, wytrzymałości materiałów, GD&T oraz procesu projektowania
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Umiejętność podejmowania decyzji oraz organizacji pracy swojej i zespołu
Ten proces rekrutacyjny prowadzi Edyta Jurczak-BednarskaMasz pytania dotyczące oferty?
Napisz:
  • ID LAMS/EJ/0324
  • Lokalizacja Mielec, Rzeszów, Sędziszów Małopolski
  • Kategoria Badania i rozwój, Konstruowanie/Projektowanie
  • Tryb Hybrydowa, Stacjonarna
  • Poziom stanowiska Koordynator/Lider, Starszy specjalista