Customer Service Specialist with German

LeasingTeam

  • Warszawa, mazowieckie
  • Stała
  • Pełny etat
  • 21 dni temu
Zakres obowiązków:
  • Kontakt i obsługa klientów poprzez e-mail/telefon, chcących zarezerwować lot lub hotel
  • Zarządzanie dokumentacją
  • Aktualizacja bazy klientów
  • Współpraca i raportowanie do przełożonego
  • Przestrzeganie zasad i procedur firmy
Oczekiwania:
  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego (min. B2)
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego (min. B1)
  • Dyspozycyjność do rozpoczęcia pracy najpóźniej w czerwcu
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
Oferta:
  • Umowa o pracę lub umowa zlecenie
  • Praca między poniedziałkiem a niedzielą - 5 dni w tygodniu
  • Godziny pracy: 8-16, 9-17 lub 10-18
  • Praca stacjonarna (Warszawa Służewiec)
  • Benefity: opieka medyczna, karta multisport, dofinansowanie do okularów
  • Szansa na rozwój w uznanej firmie

LeasingTeam