Stage Gate Management szakértő

MOL Group

  • Százhalombatta, Pest
  • Tréning/gyakorlat
  • Teljes munkaidő
  • 19 napja
Szeretnél részt venni Magyarország legnagyobb projektjeiben?Nem rettensz meg az Excel tábláktól és van tapasztalatod CAPEX kezelésben?Szívesen működnél összekötőként a üzleti vezetőség és a projekt menedzserek között?Akkor itt a helyed, mintStage Gate management szakértőSzázhalombatta lokációval!Ebben az izgalmas pozícióban a feladatod a Termelés és Logisztika szervezeteinkhez tartozó projekt portfólió kezelése, valamint a szervezetek CAPEX üzleti terv összeállításában való részvétel, az ezzel kapcsolatos feladatok ellenőrzése, riportok összeállítása. Folyamatosan nyomon követed a projektek előkészítési fázisában az ütemterveket és segíted a projekt menedzsereket a stage gate folyamat előrehaladásában.További felelősségek:
  • A Termelés és Logisztika szervezetek projekt javaslatainak összegyűjtése, értékelése, priorizálása.
  • A Termelés és Logisztika szervezetek CAPEX üzleti tervének összeállításának támogatása.
  • Rendszeres nyomon követése a projekt portfolio elemeinek előrehaladásának, a CAPEX teljesítésének. Ezekről pedig rendszeres státusz riport készítése.
  • A Termelés és Logisztika szervezetek projekt pipeline-jának naprakészen tartása, a Group CAPEX Portfolio Comittee (CPC)-re való anyagok összeállítása (amely fórumon a kategorizált és priorizált projektekről döntenek az üzleti vezetők).
  • A projektek Quality Assurance review és Stage Gate review jóváhagyásának szervezése és a szükséges adminisztráció elvégzése (a Living Project Book-ban).
A munkakör betöltéséhez szükséges:
  • Felsőfokú műszaki vagy gazdasági végzettség (vegyész/gépész/villamos/közgazdász/pénzügy)
  • Minimum 3 év projektmenedzsment, pénzügyi vagy olajipari tapasztalat
  • Magabiztos aktív angol nyelvismeret (erre a tudásodra gyakran lesz szükséged)
  • MS Office ismerete, Excel magabiztos használata
Amit kínálunk:
  • Lehetőséget Magyarország első számú munkáltatójánál az ország legnagyobb projektjein dolgozni
  • Versenyképes juttatási csomagot (bruttó 800k cafetéria keret, 13. havi fizetés)
  • Medicover egészségbiztosítást
  • Szakmai kihívásokat, stratégiai projektek kivitelezését
  • Összetartó, jó hangulatú csapatot és egy tapasztalt vezető támogatását
  • Szakmai fejlődési lehetőséget a MOL csoporton belül
  • Bejárási támogatást vagy akár kedvezményes lakhatási támogatást apartmanházunkban
  • Gyermek táborokat, családi programokat

MOL Group