Referent oddělení mezinárodní ochrany

Ministerstvo vnitra České republiky

  • Brno, Jihomoravský
  • Plný úvazek
  • Před 14 dny
První kontakt e-mailem.
Nabízená mzda spadá pod 12. platovou třídu, podle nařízení vlády č. 304/2014 Sb.
Nástup možný k 1. 6. 2023 nebo dle dohody.Náplň práce:
samostatné vedení správního řízení ve věci mezinárodní ochrany dle zákona č. 325/199 Sb., o azylu, ve znění pozdějších předpisů
  • provádění úkonů správního řízení, vypracování podkladů pro rozhodování a návrhů rozhodnutí o žádostech o mezinárodní ochranu
  • administrativní a evidenční činnosti spojené se správním řízením
Požadavky:
  • bakalařské nebo magisterské studium, vhodné i pro absolvent
  • způsobilost seznamovat s utajovanými informacemi pro stupeň utajení Vyhrazené (po nástupu zajistí úřad)
  • uživatelská znalost práce na PC (MS Office, Outlook, Internet, evidenční programy)
  • státní občanství ČR
  • trestní a morální bezúhonost
  • zvládání konfliktních a stresových situací
Další předpoklady:
  • znalost anglického jazyka a dalšího jazyka
  • všeobecný přehled se zaměřením na politickou a bezpečnostní situaci ve světě
  • samostatnost, zodpovědnost, spolehlivost, flexibilita, plné pracovní nasazení
  • komunikační a organizační schopnosti
  • schopnost týmové práce
  • řidičské oprávnění skupiny B, aktivní řidič
Nástupní termín:
Nástup možný k 1. 6. 2024 nebo dle dohody. Pracovní poměr je na dobu určitou (zástup za mateřskou/rodičovskou dovolenou max. do 30. 8. 2025) se zkušební dobou 6 měsíců.Povinné náležitosti přihlášky do přijímacího řízení řízení:
  • strukturovaný životopis
  • motivační dopis
  • před nástupem doklad o nejvyšším dosaženém vzdělání
  • před nástupem výpis z RT ne starší třech měsíců
Zájemci o volné pracovní místo zasílejte nabídku společně se strukturovaným životopisem na emailovou adresu oampzast@mvcr.cz s předmětem "Přijímací řízení Zastávka" do 31. 5. 2024. Vybraní uchazeči budou následně pozváni k ústnímu pohovoru.Zaměstnanecké výhody: 5 týdnů dovolené, 5 dní indispozičního volna, zvýhodněné závodní stravování, FKSP, Vzdělávací kury, školení

Práce u nás.cz